Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Hanımların Sohbeti

Hanımların Sohbeti

Hanımların Sohbeti;

Günlük yaşamda bütün hanımlarımızın her birinin hayatta görevleri vardır. Kimisi işte çalışır başarılı bir iş kadını olmak ister. Kimisi ev hanımı olmayı tercih eder. Kimisi de en iyi anne olmayı. Peki hanımlarımıza soruyoruz? Senin bu hayatta en çok yer aldığın rolün nedir? Konumuzun altına yorumunuzu yapabilirsiniz.

Hanımların Sohbeti bitmek bitmez. Dedikodular,çekişmeler,yemek tarifleri olsun bayanlar bir araya geldiğin de hemen gıybete başlarlar. Necla ne yaptı? Nereye gitmiş? Ne giymiş? gibi bayanlarımız bir araya geldiğinde Sohbet kazanını yapmaya başlar. Çünkü zaman başka türlü geçmez ve en iyi samimi dostlukların kurulmasın da Hanımların Sohbeti ile gelir.

Komşularla,akrabalarla,iş arkadaşlarıyla veya günlük hayattaki arkadaşlarıyla hemen gezme,alışveriş veya gün düzenlerler. Böylelikle mesela altın veya para günü düzenlediklerin de çay kahveyle eşliğin de bayanlarımız birbirleriyle Hemen Sohbet Etmeye başlarlar. Gırgır,şamata ve eğlencenin dibine bile vurulabilir.

Hatta pazara alışverişe çıktığın da yakın arkadaşıyla karşılaştığın da merhaba selam vererek hemen sohbet ederek muhabbet kurulmaya başlar. Pazar dan sen ne aldın kız? Kaça aldın? Nereden Aldın? gibi Hanımlarımız sohbetle iletişim kurarak çevresini daha iyi aktif tutmaktadır.

İş yaşamın da ki Bayanlarımız genel de hayatta daha dimdik durabilmek için işlerinin üzerin de sağlam durmak isterler ve işleri konusun da araştırmalar yaparak kendilerini geliştirirler. Böylece bu bayanlarımız da işte ki kariyerlerini en üst düzeyde tutmak için çalışırlar.

Tamamen Anneliğe kendine adamış Bayanlarımız daha çok ev hayatına düşkündür. Daha fazla evine odaklanmak istiyor. Aile de ki en temel vazifelerden bir tanesidir. Hanımların Sohbeti her daim sınırsızdır.

Admin 226 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50