Hanımların Sohbeti

Hanımların Sohbeti

Hanımların Sohbeti;

Günlük yaşamda bütün hanımlarımızın her birinin hayatta görevleri vardır. Kimisi işte çalışır başarılı bir iş kadını olmak ister. Kimisi ev hanımı olmayı tercih eder. Kimisi de en iyi anne olmayı. Peki hanımlarımıza soruyoruz? Senin bu hayatta en çok yer aldığın rolün nedir? Konumuzun altına yorumunuzu yapabilirsiniz.

Hanımların Sohbeti bitmek bitmez. Dedikodular,çekişmeler,yemek tarifleri olsun bayanlar bir araya geldiğin de hemen gıybete başlarlar. Necla ne yaptı? Nereye gitmiş? Ne giymiş? gibi bayanlarımız bir araya geldiğinde Sohbet kazanını yapmaya başlar. Çünkü zaman başka türlü geçmez ve en iyi samimi dostlukların kurulmasın da Hanımların Sohbeti ile gelir.

Komşularla,akrabalarla,iş arkadaşlarıyla veya günlük hayattaki arkadaşlarıyla hemen gezme,alışveriş veya gün düzenlerler. Böylelikle mesela altın veya para günü düzenlediklerin de çay kahveyle eşliğin de bayanlarımız birbirleriyle Hemen Sohbet Etmeye başlarlar. Gırgır,şamata ve eğlencenin dibine bile vurulabilir.

Hatta pazara alışverişe çıktığın da yakın arkadaşıyla karşılaştığın da merhaba selam vererek hemen sohbet ederek muhabbet kurulmaya başlar. Pazar dan sen ne aldın kız? Kaça aldın? Nereden Aldın? gibi Hanımlarımız sohbetle iletişim kurarak çevresini daha iyi aktif tutmaktadır.

İş yaşamın da ki Bayanlarımız genel de hayatta daha dimdik durabilmek için işlerinin üzerin de sağlam durmak isterler ve işleri konusun da araştırmalar yaparak kendilerini geliştirirler. Böylece bu bayanlarımız da işte ki kariyerlerini en üst düzeyde tutmak için çalışırlar.

Tamamen Anneliğe kendine adamış Bayanlarımız daha çok ev hayatına düşkündür. Daha fazla evine odaklanmak istiyor. Aile de ki en temel vazifelerden bir tanesidir. Hanımların Sohbeti her daim sınırsızdır.

24 Haziran 2017 - 23:54

Admin

1.138

0 Yorum

Benzer yazılar

  Seviyeli, Ciddi Chat, Sohbetin Mekanı GulChat.Net

  17 Ocak 2018

  1.182

  Seviyeli, Ciddi Chat, Sohbetin Meka..

  Seviyeli, Ciddi Chat, Sohbetin Mekanı GulChat.Net Sohbetin Adresi GulChat.Net sizlere gerçek ile sanalsal arası chat,sohbet irc ortamı hazırladı. Bu yazıyı...

  En Hit Sohbet Chat Siteleri

  09 Eylül 2017

  996

  En Hit Sohbet Chat Siteleri

  En Hit Sohbet Chat Siteleri İnsanlar genelde en iyi en hit sohbet chat siteleri tercih ediyorlar. Çünkü bu siteler insanları beklentilerini oldukça iyi bir...

  Sohbet’e Giriş Seçenekleri

  08 Eylül 2017

  1.113

  Sohbet’e Giriş Seçenekleri

  Sohbet’e Giriş Seçenekleri Merhaba Değerli GuLChat Ziyaretçilerimiz, Sizlerin daha rahat hızlı bir şekil de sunucumuz da ki yeni arkadaşlarınızla...

  Chat’in Yeri

  08 Eylül 2017

  924

  Chat’in Yeri

  Chat’in Yeri, Zamanın ve yerin hiç bir önemi yok yeter ki sohbet etmek chat yapmak isteyin. GuLChat sitemize giriş yapıp hemen chat odalarımıza bağlanıp...


gulchat.net Türkiyenin En kaliteli sohbet sitelerinden birisi, Hemen online sohbete katılabilır
onlarca kişiyle tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Yararlı Linkler