Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Mobil Sohbet!

Mobil Sohbet!

Merhaba Değerli GulChat.NET Üyeleri ve Okurları Ben Markeloff Web Owner. Sohbet ve Chat Odasında Öncelikle Kendimi Tanıtmak istiyorum. Sonra makalelerimi yazmaya başlıyorum.
Adım Süleyman 23 Yaşındayım. Sunucu açıldığından beri AngryMan Nick’li Şener Abim İle Birlikte görev yapmaktayım. Sağolsun Web’ten anladığımı ve Kanalı bana vereceğini söyledi Kırmadım. mIRC’i Bırakmak üzere iken Founder’lik verdi Bizde Bismillah deyip başlıyoruz yazmaya.

Burası Yani GulChat Sohbet’in ve Chat’in en iyi adreslerinden birisidir. Sebebi ise Sahibi Olan GuL Nickli arkadaştır. O kadar muhabbet ve sohbet sever bir insanki gelen user ve admin’leri tek bi kanalda yani GulChat.NET ‘ te #Sohbet Kanalında buluşturup arkadaşlık,chat ve üstün seviye sohbet kurmasını çok iyi başarabilen isimlerden birisidir.

Mobil Sohbet’e gelince. Gulchat.NET sohbet odaları olarak APK Yapmaktayız. Mobil sohbet’imiz ve Yepyeni Scriptimiz ile birlikte sizlere hizmet vermekteyiz. Gelişmiş ve son moda teknolojiye ayak uydurarak scriptimizide sohbet ve chat kanalına özel olarak editleyip siz kullanıcıların ve yönetici arkadaşların hizmetine gulchat.net Mobil sohbet olarak Sunmaktayız.GülChat mobil sohbet siz kullanıcıların ve Türkiye’deki sohbet ve arkadaşlık arayan herkes için ortak bir buluşma platformu olarak kurulmuştur. Şuanlık herhangi bir kar amacı gütmeden. İnsanların , arkadaş arayan kişilerin saygı,sevgi ve dürüstlük çerçevesi içerisinde kullanacağı ve kullanmış olduğu ilk ve tek platformdur.

Bir Sonraki makalemizde görüşmek dileği ile HoşçaKalın !

Admin 378 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50