Sakaryaspor yönetimi karara itiraz ediyor

Sakaryaspor yönetimi karara itiraz ediyor

Sakaryaspor-Diyarbekirspor play-off final maçının Ankara’dan İstanbul’a alınması kararına tepkiler artıyor

Sakaryaspor-Diyarbekirspor play-off final maçının Ankara’da oynanacağının açıklanmasının ardından bu akşam ani bir kararlar müsabakanın İstanbul’a alınması yeşil siyahlı camiada şok etkisi yarattı.

Yarın sabah final maçı için Ankara’ya hareket etmeye hazırlanan Sakaryaspor kafilesi ani stat değişikliği kararı ile tüm planlarını değiştirmek zorunda kaldı.

Sakaryaspor itiraz etti
Türkiye Futbol Federasyonu tarafından karşılaşmanın İstanbul Olimpiyat Stadına alınması kararına Sakaryaspor yönetimi resmi olarak itiraz etmeye hazırlanıyor. Gerekli yazışmaların hazırlandığı bu gece itiraz dilekçesinin TFF gönderileceği gelen haberler arasında

Olimpiyat stadına maç verilmiyor
Final maçının Ankara’dan İstabul’a alınması büyük yankı uyandırırken hiçbir takımın maç oynamak istemediği ve adeta terk edilmiş durumda bulunan Olimpiyat Stadyumuna müsabakanın verilmiş olması büyük tepki çekti

Saat muamması
Türkiye Futbol Federasyonu müsabaka saatini 15.00 olarak açıklarken Sakaryaspor-Diyarbekirspor maçı dışında propfesyonel liglerde Mayıs ayında saat 15:00 hiç bir maç oynatılmamasıda dikkat çekti.

Kaynak:Medyabar.

11 Mayıs 2017 - 11:34

Admin

603

0 Yorum

Benzer yazılar


gulchat.net Türkiyenin En kaliteli sohbet sitelerinden birisi, Hemen online sohbete katılabilır
onlarca kişiyle tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Yararlı Linkler