Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Senin yengen bir ‘melek’ yavrum

Senin yengen bir ‘melek’ yavrum

Senin yengen bir ‘melek’ yavrum
Victoria’nın meleği olarak zaten kalbimizdeydi, şimdi ‘milli yenge’ statüsüyle her yerde karşımızda… Akça pakça bir yaşam gurusundan, uluslararası basının peşinden koştuğu bir âşık yarattı. Peki Adriana Lima’yı ne kadar tanıyorsunuz?
“Senin için ağlamam, çünkü rimelim çok pahalı…” Şu günlerde yaşam koçu Metin Hara ile aşk yaşayan Adriana Lima’ya ait bu söz, ilk başta biraz sert hatta bencilce gelebilir. Ama Adriana’nın beşikten gelen kalp kırıklığı, azim, başarı, şöhret ve ihanet dolu yaşamına bakınca, aklı başında bir motto gibi geliyor. Şu an rüya gibi bir kariyeri, bankasında 65 milyon doları olan milli yengemizin hayatı nasıl gelişmiş, hemen bakalım…

Brezilya’nın Bahia eyaletinde, kırık bir ailenin içine doğdu Adriana… Babasının henüz o 6 aylıkken evi terk etmesiyle, annesi tarafından büyütüldü. Daha ilkokul çağlarında ‘istemeyerek’ pek çok güzellik yarışmasına katılsa da büyük çıkışı 15 yaşındayken oldu. Dünyaca ünlü ‘Brezilya’nın Süpermodeli’ yarışmasında birinciliği yakaladı.

Victoria’nın sırrını duyuran kadın

Kariyerini New York’a taşıdığında henüz 19 yaşındaydı. New York’a tam da zamanında gitmişti. Moda endüstrisi, Kate Moss’un kariyerini borçlu olduğu, sıfır beden ‘eroinman seksapeli’ akımından bıkmış, podyumda kıvrımlarını sergileyecek yeni top modellerini arıyordu. Brezilyalı güzeller öncülüğünde, Victoria’s Secret şovu, basit bir iççamaşırı defilesi olmaktan çıkarak, ‘yeryüzüne melekleri indiren’ dev bir prodüksiyona dönüştü. Ve o meleklerden en parlağı da Adriana’ydı. Hâlâ da öyle… Lima, 2000’de Guess kızı, akabinde de makyaj devi Maybelline’in yüzü olarak kendini gündemde bir modelden, bir marka haline getirdi.

Modelin özel hayatı da çıkış yıllarında bir hayli hareketliydi. 2001’de rock yıldızı Lenny Kravitz’le birlikte olmaya başladı. İkili üç yılın sonunda ayrıldı. Adriana Lima ayrılma sebebini şöyle açıklıyor: “İyi biri ama hayatımın erkeği değildi. Ben peri masalı gibi bir aşka layıkım.”

Hayallerini kurduğu peri masalı, onu 2003’te beyaz ata binmiş biçimde buldu: Lima gerçek bir prensle çıkmaya başladı. Esas oğlan, Liechtenstein’ın yakışıklı ve trilyoner prensi Wenzeslaus idi… Üç yılın sonunda, tam da “Yoksa melek bir de taç takarak prenses mi olacak?” denirken, çift ayrıldı. Ve hikâye, bundan sonra, peri masalından ucuz magazin programına döndü. Adriana Lima, Şebnem Schaffer tarzı “Ben bakireyim, evlenmeden asla sevişmem, kendimi kocama saklamazsam çarpılırım” açıklamalarında bulundu. Prens de muhtelif sitelere “Tabii tabii öyle, oldu” demeçleri verdi, işler çirkinleşti.
Boyu boyuna uygun NBA yıldızı

Tüm bu yaşananlar meleği aşka küstürmedi. Lima, Sırp NBA oyuncusu Marko Jaric ile yeni bir aşka yelken açtı. İki yılın sonunda, 2009’da çift evlendi. Aynı yıl, ilk kızları Valentina dünyaya geldi.

Doğumdan birkaç ay sonra Givenchy’nin yüzü oldu. Bir model olarak çocuk da kariyer de nasıl yapılır gösteren Lima, aynı yıl Türkiye’yi keşfetti. ‘Var mısın Yok musun’ programında ‘Adriana sen bizim her şeyimizsin’ nidâlarıyla karşılandı, Doritos için reklam filmi çekti.

Bunlar, Adriana ve Türkiye arasındaki uzun ilişkinin başlangıcıydı: Lima, birkaç sene içinde ülkemizde bir jean, bir de kozmetik firmasının reklam kampanyalarında yer aldı. Modelin özel hayatında bir dönüm noktası da İstanbul’da yaşandı. Lima, İstanbul’da bir reklam filmi çekerken eşinin komşusuyla kendisini aldattığını öğrendi ve boşanma davası açtı.

2014’te boşandıktan sonra ismi Justin Bieber ve Acun Ilıcalı ile anılan Lima, iki iddiayı da reddederek kendini yine işine verdi. Maybelline ile anlaşmasını yeniledi, Vogue gözlüklerinin yüzü oldu ve ülkemize sıkça gelip gitti. Acun Ilıcalı ile birlikte bir program yapacağı söylendi; New York’ta röportaj yaptığımızda böyle bir fikir olduğunu söylese de proje hâlâ gün yüzüne çıkmış değil…
Projelerden bahsederken, 2016’daki bir skandalı es geçmek olmaz. 35 yaşındaki güzel, E! Entertainment kanalının yöneticisi ve Acun Ilıcalı’nın Amerikan versiyonu tadındaki Ryan Seacrest’le çıktıklarını ilan etti. Birliktelikleri yine Seacrest’in ekibince medyaya şöyle servis edildi: “Birbirimizi tanımaya çalışıyoruz ve çok mutluyuz, bu yolculuğun uzun sürmesini dileriz.” Ancak bu aşkın kısa sürede bir halkla ilişkiler çalışması olduğu ortaya çıktı. İddialara göre Seacrest, Adriana Lima ile bir program yapmayı planlıyordu. Ancak yine iddialara göre Adriana Lima’nın sesi ve tonlaması izleyiciye antipatik geldiği için bu proje iptal oldu.

Spor dünyasında karmaşa

“Kendimle evliyim” İki ay önce Mets takımından Matt Harvey’yi, bir önceki sevgilisi Amerikan futbol oyuncusu Julian Ederman için terk eden, sonra ikisinden de vazgeçen Lima, Instagram hesabına böyle yazmıştı. Ancak hayat bu, Adriana bir anda kendini aşkın içinde buldu, kendi deyişiyle ‘35 yıldır beklediği’ Metin Hara’yla birlikte gözleri gibi mavi denizlerde turluyor. Elinde aşkının kitabı, fotoğrafçılara poz veriyor, el ele. Bu birliktelik bazılarımıza enteresan gelse de Lima’nın bir röportajında belirttiği gibi, erkeklerden beklentisi şu şekilde: “Ben kalple ilgilenirim. Erkeklerin kalpsiz ve katı olması kabul edilemez. Stil ya da para ilgimi çekmiyor, ben sadece gönlüne âşık olurum.”

hürriyet

Admin 235 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50